Košík 0
ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA 12. - 13. JÚLA. 2024 MOTEL KAMENEC
Orange wave VIBEFEST Vica

Čo zažiješ Na VIBE Spectra

Viac ako20 popredných
CZSK
interprétov
Calin
Špeciálna
audiovizuálna
show
Viktor Sheen
3 stages
Separ
Kúpiť lístky
Kúpiť lístky

Do začiatku festivalu zostáva

VIBE Festival aftermovie

3 nadupanéstages

Vica síce pre tento rok opúšťa planétu Centrum Triginta a uzatvára opony tohtoročnej VIBE Spectry, no zároveň ťa pozýva byť súčasťou ďalšieho ročníka. Pripravte sa byť svedkami audio-vizuálnej extravagancie, ktorá posunie festivalový zážitok do nevídaných výšin!

Artists
Timeline

Tiger Energy Stage

Doposiaľ jediná ohlásená sólová show Viktor Sheen na Slovensku doplnená o všetkých aktuálnych headlinerov SK/CZ scény. Chýbať nebude ani známe duo v podaní Yzomandias & Nik Tendo, ktorí predvedú svoje najväčšie hity opäť raz na Moteli Kamenec! Tešiť sa môžete na 90' showcase, ktorý Rychlí kluci predvádzajú výlučne len na VIBE FEST! A tam to rozhodne nekončí...

Redroom Pool

V piatok bude domovom pre hudbu ZRĆE AFTER, ktorou Vás prevedú známe mená, ktorých povedie NOBODYLISTEN. Ponesieme sa v rytmoch hudby, akú môžete očakávať aj na druhom ročníku ZRĆE AFTER... Aby ste vydržali, v sobotu pritvrdíme! Tvrdé techno, ktoré bude rezonovať Šíravou až do bieleho rána. Tešiť sa môžete na jedinečný TAKE-OVER členov REDROOM. VIBE FEST ako jediný spomedzi festivalov na Slovensku otvoril dvere pekelnej štvorici, ktorú povedie nik iný ako TREZOR!

Artesia stage

Alternatívny stage s názvom Artesia tento rok predstaví mladú generáciu undergroundovej hudby. Tešiť sa môžete na živé vystúpenia plné tvrdých basov, R&B a melodických trackov.

Kúpiť lístky
Kúpiť lístky

The Venue

Motel Kamenec a Zemplínska šírava sú epicentrom zábavy už pekných pár rokov. Nie je náhoda, že sme si vybrali práve toto miesto na náš legendárny 9-ročný VIBE FEST.

Táto lokalita vám okrem špičkovej audiovizuálnej show a top umelcov zo sveta rapu, popu, techna a ďalších žánrov prináša krásnu prírodu a nábrežie "Slovenského mora" - ideálne na kúpanie v bazéne alebo v blízkom aquaparku.

Poďme spolu osláviť 9. ročník a spravme z neho nezabudnuteľný zážitok. #BUDEMTAM - vidíme sa tam!

Kúpiť lístky
Kúpiť lístky
VIBE STAGE

Ubytovanie s interprétmi

Súčasťou nášho festivalu je aj Hotel Glamour **** kde nám zostávajú posledné izby! Tento luxusný hotel Vám ponúka ubytovanie priamo v centre diania. Nájdete tu nielen špičkové ubytovanie, ale aj artistov a VIBE CREW, s ktorými sa určite nebudete nudiť. Hotel ponúka súkromnú pláž s lehátkami, vonkajší bazén, wellness a skvelé raňajky vlastnou SECURITY ktorá sa postará o uzavretú spoločnosť. A to najlepšie? Od festivalu vás delí len 250 metrov, takže stačí otvoriť okno a počúvať! Nečakajte, rezervujte si svoje miesto hneď teraz a zažite VIBE FEST naplno! #BUDEMTAM

Glamour
Kúpiť hotel
Kúpiť hotel
FAQ

FAQ

Tvoja festivalová prirúčka

V prípade nepriaznivého počasia sme pre Vás pripravili záložnú verziu v podobe krytej haly!

Áno, v momente keď máte pásku na ruke máte neobmedzený počet vstupov.

Nie, každý sa preukazuje svojím platným QR kódom. Na výmenu dostaneš pásku priamo na ruku. Iné odovzdanie pásky (do ruky/pre kamaráta) nebude možné.

Vstup pre osoby do 15 rokov je dovolený iba s doprovodom. Od 15 rokov je vstup bez obmedzení.

Ak chceš ísť autom, odporúčame prísť skôr, aby si si našiel parkovacie miesto. V prípade, že prídeš vlakom do Michaloviec, môžeš využiť autobusovú linku, ktorá ťa zavezie na zastávku Zemplín.šírava,,Kamenec Jednota. Odtiaľ je to už len minúta pešo. Počas noci autobusy nejazdia (prvý prichádza až 04:45 ráno), ale môžeš využiť služby taxíkov, ktoré zvyknú parkovať priamo pred areálom Motela Kamenec.

Blízko areálu Motela Kamenec je možné stanovanie pozdĺž pláže Zemplínskej Šíravy. Stanové mestečko je organizované treťou stranou, mimo VIBE.

Nie, takáto výmena nie je možná. Lístok je platný iba na deň, na ktorý je zakúpený.

Áno, je možné upgradnúť NORMAL lístok na VIP. Stačí sa obrátiť na náš tím na mieste.

Nie, Vzhľadom na vysoký záujem v predošlých ročníkoch o VIP zónu jednodňové VIP lístky nepredávame. Ak by sa tak stalo, tak iba na mieste podla naplnenia kapacity VIP zóny.

Line-up si môžete pozrieť kliknutím na tento odkaz.

Áno, lístky bude možné zakúpiť aj na vstupe na jednotlivé dni, ale iba za predpokladu, že nebudú sold-out. Preto odporúčame si lístky zakúpiť skôr, a za nižšiu cenu. Kúpiť lístky.

VIBE ponúka aj možnosť ubytovania a to priamo s artist na spoločnom hoteli. Hotel GLAMOUR je miesto kde sa môžeš ubytovať a byť tak súčasťou VIBE CREW. Viac info tu.

Vstup na ZRĆE After Party je zadarmo pre všetkých návštevníkov VIBE Spectra. V prípade, že na VIBE nejdeš, lístok na ZRĆE After Party si môžeš zakúpiť samostatne. Tento lístok je platný iba na jeden deň.

Odporúčame ti stiahnuť/screenshotnúť si lístok do mobilu ešte predtým, ako prídeš na vstup, aby si nemal/a problém s pripojením na internet a rýchlo sa dostal/a do areálu.

FLOOR ONEART ZONE

Spojenie umenia a hudby

Priestor, ktorý z teba spraví tvorcu. Tvorcu svojho vlastného a originálneho kúsku oblečenia, ktorý ti bude už navždy pripomínať zážitky z VIBE Festivalu 2024. Priestor, ktorý ti predstaví umelcov z celého slovenska a česka. Priestor ktorý ťa vtiahne svojím audiovizuálnym prevedením do svojej jedinečnej atmosféry. Priestor ktorý jednoducho chceš navštíviť. Floor One at VIBE Festival 2024

Umelci
Jedlo
Pop-stores
Influencers
Verity Studio

Šperky

Verity Studio

Verity Studio sa zameriava na výrobu šperkov prevažne pomocou techniky mäkkého spájkovania cínu s prímesou striebra. Inšpiráciu čerpá z každodenného života, architektúry, prírody alebo hudby. Pracuje s riečnymi perlami a minerálmi, mixuje nežnosť a surovosť. Šperky sú ručne vyrábané, čo robí každý jeden kúsok originálom.

More than u see

Umelec

More than u see

"More than u see" alebo "robíme viac ako to vyzerá" je umelecké duo, ktoré sa zameriava na abstraktnú expresiu moderných ťažkosti a psychických problémov. More Than U See ti na VIBE prinesie vizuálny prejav moderného umenia s témami ktoré sú ti blízke a možno zazrieš aj viac ako vidíš navonok.

Klemboy

Umelec

Klemboy

Klemboy je new wave umelec z Košíc, ktorý sa venuje tvorbe custom streetwearu a hudbe. Na VIBE 2024 si pre vás pripravil novú kolekciu "M1SF1T". Tvorí hlavne s airbrushom ale aj s výšivkami, bielidlom a ručnou prácou, čím prináša do kolekcie jedinečný umelecký nádych. Cieľom umelca je priniesť autentické oblečenie pre mladú generáciu, ktoré vynikne v uliciach.

Oliver Mušinka

Umelec

Oliver Mušinka

Oliver Mušinka je full-package artist ktorý sa okrem tvorby oblečenia venuje tetovaniu, animácii a rôznym iným projektom. Tento rok na VIBE prinesie jedinečnú kolekciu, ktorá bude dostupná jedine v jeho POP-UP store.

deadrealsoon

Umelec

deadrealsoon

Soon, vlastným menom Sebo, sa tetovaniu venuje od svojich 18 rokov. Jeho štýl tetovania je inšpirovaný ilustráciami zo 17. a 18. storočia, najmä tlačovou grafikou ako sú drevoryty a rytiny do kovu. Inšpiráciu nachádza v knihách, na internete a vlastne všade okolo seba. Jeho cieľom je udržať starú grafiku živú aj v dnešnej dobe. Na VIBE 2024 bude rád za každú príležitosť tvoriť a stretnúť sa s vami.

Mapka areálu

Upgradnutý areál Motela Kamenec s unikátnou scenériou Zemplínskej Šíravy! Čo je viac ako sa počas festivalu hodiť do vody?

Mapka areálu
1Vstup do areálu
2Service point
3Autobusové zastávky
4.1VIP VSTUP
4.2VIP WC
4.3VIP Balkón
4.4VIP Stage space
5WC
6Main Stage
7Artesia Stage
8REDROOM Pool Stage
9EREM
10Normal Vstup
11Food Stánky
12Floor One Zone
13BACKSTAGE
14Hotel Glamour
15Kolotoče

Spectra Memories

Lístky si môžeš zakúpiť aj v týchto predajniach

SUPPORT & PARTNERS
FOLLOW US


Napíš nám:
info@vibefest.sk
© 2024 4895 Production s. r. o. , IČO: 56032226, so sídlom v Košiciach. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obsahu bez predchádzajúceho povolenia je zakázané.