Košík 0
Artists
Timeline

Tiger Energy Stage

Doposiaľ jediná ohlásená sólová show Viktor Sheen na Slovensku doplnená o všetkých aktuálnych headlinerov SK/CZ scény. Chýbať nebude ani známe duo v podaní Yzomandias & Nik Tendo, ktorí predvedú svoje najväčšie hity opäť raz na Moteli Kamenec! Tešiť sa môžete na 90' showcase, ktorý Rychlí kluci predvádzajú výlučne len na VIBE FEST! A tam to rozhodne nekončí...

Redroom Pool

V piatok bude domovom pre hudbu ZRĆE AFTER, ktorou Vás prevedú známe mená, ktorých povedie NOBODYLISTEN. Ponesieme sa v rytmoch hudby, akú môžete očakávať aj na druhom ročníku ZRĆE AFTER... Aby ste vydržali, v sobotu pritvrdíme! Tvrdé techno, ktoré bude rezonovať Šíravou až do bieleho rána. Tešiť sa môžete na jedinečný TAKE-OVER členov REDROOM. VIBE FEST ako jediný spomedzi festivalov na Slovensku otvoril dvere pekelnej štvorici, ktorú povedie nik iný ako TREZOR!

Artesia stage

Alternatívny stage s názvom Artesia tento rok predstaví mladú generáciu undergroundovej hudby. Tešiť sa môžete na živé vystúpenia plné tvrdých basov, R&B a melodických trackov.

Kúpiť lístky
Kúpiť lístky
SUPPORT & PARTNERS
FOLLOW US


Napíš nám:
info@vibefest.sk
© 2024 4895 Production s. r. o. , IČO: 56032226, so sídlom v Košiciach. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obsahu bez predchádzajúceho povolenia je zakázané.