Čo zažiješ na Vibe Spectra tento rok?

Program VIBE festivalu bude prebiehať nielen v noci ale aj počas dňa - počas celej cesty po planéte Centrum Triginta ťa bude sprevádzať VICA.

Pochádza zo sveta, v ktorom vládnu nepokoje. Pod týmto vplyvom sa vydáva na preskúmanie vesmíru, kde sa dostáva do novej sústavy známej aj ako VIBE SPECTRA.

Buď pripravený na doposiaľ najväčší zážitok v histórii VIBE Spectra. VICA sľubuje spomienky, ktoré budú rezonovať ešte dlho potom, ako doznie hudba!

Špeciálna audiovizuálna show by @patt & @dom.franko. Galaktické vizualizácie sprevádzané Vicou a kvalitným audio systémom od DF-Systém.

Blízko areálu Motela Kamenec je možné stanovanie pozdĺž pláže Zemplínskej Šíravy. Stanové mestečko je organizované druhou stranou, mimo VIBE.

Cenník:
 • STANOVANIE - 5.00€
 • OSOBNÉ AUTO (stanovanie) - 3.00€
 • STAN - 4.00€
 • PARKOVANIE - 5.00€

Artesia-krajina umenia, módy a slobody, sa plynule formuje a mení. Toto leto budeš tvorcom TY! Vytvor si svoj UPCYCLED FESTIVALOVÝ FIT na WORKSHOPE s brandom RECYKLOO, týždeň pred vstúpením do Vibe Spectra. Ak preferuješ kolektívne dielo, v piatok a v sobotu počas dňa a večera spolu zhmotníme veľkoformátovú maľbu Vicy.

Počet účastníkov na workshope je limitovaný na 5 osôb. Registrácia a platba cez Vibe web je nutná dopredu. Workshop sa bude konať 8.7. V Rezke Swap na Vlakovej stanici v Košiciach, od 14:00.

Dones si svoje vlastné staré oblečenie, ktoré si pretvoríš a pomixuješ, alebo si vyber niečo z ponuky Rezke Swap na mieste. Recyklo creative head Martin Zbroján ti bude asistovať od konceptu až po finálne vyhotovenie.

Veľkoformátová maľovacia maľba s Vicou bude umiestnená v areáli Vibe. Za malý finančný príspevok si budeš môcť zakúpiť kelímok s farbami, a podieľať sa tak na stelesnením Vicy z virtuálneho do reálneho sveta.

Info k verejnej doprave na Kamenec, tel. čísla na najvýhodnejšie miestne taxíky + možnosť dohodnúť sa na spoločnej doprave s iným Viberianom nájdeš na našom DISCORDE.

VIBE DISCORD

EREM sú partička kamošov ktorý robia to čo každý priemerný teenager robieva. Párty je pre nich dominantou v ich životoch. V roku 2015 ich tvorba zaviedla ku vlogom ktorým sa venujú do dnes.

V sobotu na záver SPECTRA STAGE, prebehne špeciálna show v podaní Calin, Stein27 & Kojo!

Keď posledné tóny z hlavného pódia, SPECTRA STAGE doznievajú, nastáva magická premena. Atmosféra sa naplní aurou iného sveta, keď mesačná obloha vrhá svoju nebeskú žiaru na LUNA STAGE. Show režírovaná samotným Mr. After - Trezorom.

LINE-UP:

Piatok: Nobodylisten & Manene
Sobota: Trezor & Forgen

Pripoj sa ku komunite, spoznaj nových ľudí, zdieľaj zážitky a dozveď sa všetky dôležité informácie ako prvý.

VIBE DISCORD

Ak máś akékoľvek otázky obráť sa na náš support - stačí napísať Vice cez instagram @vica_viberian alebo mailom na info@vibefest.sk

Nachádza sa pred vstupom do areálu (viz. mapka areálu), ponúka support pre každého Viberiana

 • Informačný bod
 • Ticket support
 • Odloženie veci
 • Nabitie telefónu
 • Straty a nálezy
 • Predaj vstupeniek
 • Akreditácia
Galaktický Line-Up
Program VIBE festivalu bude prebiehať nielen v noci ale aj počas dňa - počas celej cesty po planéte Centrum Triginta ťa bude sprevádzať VICA.
Mapka Areálu
Upgradnutý areál Motela Kamenec s unikátnou scenériou Zemplínskej Šíravy
1. Hlavný vstup
2. VIP vstup
3. Service Point
4. Backstage
5. Vip Zone
6. Normal Zone
7. WC
8. Spectra stage
9. Erem Van
10. Luna stage

Ako to vyzeralo minulý rok?
DAILY POP-UP STORES
Spojenie umenia a hudby
Program VIBE festivalu bude prebiehať nielen v noci ale aj počas dňa - počas celej cesty po planéte Centrum Triginta ťa bude sprevádzať VICA.
CRYFORMERCY
Street-fashion brand

OLIVER MUŠINKA
Umelec

MOJE BUCHTY
Cannabis - CBD

DEADREALSOON
Tatér

PSYCHELPSK
Organizácia

VICENEONS
Originálne neóny na mieru

SUPPORT & PARTNERS

Zavolaj nám:
+421 948 44 12 12

Napíš nám:
info@vibefest.sk
© 2023 Galaxia Vibe Spectra s.r.o. , IČO: 52364267, so sídlom v Bratislave. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obsahu bez predchádzajúceho povolenia je zakázané.