Aké výhody budú mať VIP návštevníci?

VIP lístky jednoznačne patria k najobľúbenejším artiklom našej ponuky. Každým rokom sa snažíme čoraz viac zvyšovať výhody VIP lístku a ani tento rok tomu nebude inak. VIP výhody budú s blížiacim sa festivalom postupne pribúdať. Už v základnom balíku informácií vás čaká slušná náplň. O všetkých doplňujúcich bonusoch budete informovaní na našom discord serveri a prostredníctvom sociálnych sieti.

Samostatný vstup / výstup

Technicky vylepšené vstupy dbajú na plynulosť a rýchlu frekvenciu vstupu. Umožnenie zredukovania radu 100 ľudí za pár sekúnd.

Najlepší priestor pred stageom a nové VIP zóny.

S kúpou VIP lístka sa nemusíte obávať o miesto pred stageom. Garancia najlepších miest je tu s ním!

Darček ku každému lístku VIP lístku.

Darček vám bude odovzdaný ihneď, a to pri vstupe na festival. Reklamácie po opustení vstupu, nebudeme môcť akceptovať. Za pochopenie ďakujeme.

Príprava fotosteny

Fotoshooting nesmie na festivale chýbať a tak prinášame fotostenu, pri ktorej sa budete môcť odfotiť so svojimi kamošmi (ak sa pošťastí tak aj s niektorými z interpretov, to však negarantujeme). Často však samotní interpreti vyhľadávajú VIP zóny, kde prebiehajú meets s ich fans.

VIP info discord skupina, pre zlepšovanie úrovne komunikácie festivalu

Vybudovaním silnej komunity, za ktorú vďačíme vám, sme sa rozhodli ku každému VIP lístku pridať plusy v podobe tajných informácii, o ktorých nebude vedieť široká verejnosť.

Väčšie benefity v rozhraní webu, pri VIP lístkoch benefity výrazne lepšie!