Čo zažiješ na VIBE Šírava 2022? LINEUP + PROGRAM

Sme pripravení, doladzujeme posledné detaily no už dnes vieme povedať, že VIBE 2022 bude najväčšou udalosťou akú sme kedy pripravovali. Náš tím sa rozrástol na naozaj rozsiahlu skupinku kvalitných a šikovných ľudí a ich výsledok práce budeš môcť vidieť a ohodnotiť už 8. až 9.júla 2022 na Moteli Kamenec!

Tento rok nás čakajú aj ďalšie zastávky v Banskej Bystrici, kde sme sa rozhodli priniesť nový sound do klubu Ministry of Fun. V Zime sa stretneme v Košiciach na už pomaličky tradičnom mieste Kunsthalle avšak teraz už s novým 2-dňovým konceptom! Viac info o týchto zastávkach sa dozviete po VIBE šírava.

Poďme si teda povedať čo nás čaká na legendary Šírave.

Tým najdôležitejším bodom je Line-Up na jednotlivé dni a ten je nasledovný:

PIATOK

Piatok 8.7 počas programu privítame na zemský povrch dlhoočakávanú Vicu, ktorá odhalí jej funkciu na zemi. Spolu s vami bude objavovať VIBE SPECTRUM a zavedie vás aj na virtuálne miesta.

MAPA AREÁLU

Kúpiť lístok na mieste nebude možné

VIBE Festival areál

Deň číslo 2 bude vyzerať nasledovne:

SOBOTA

A áno v Line-Upe sa objaví aj náš last minute booking CALIN!

Sobotu ale odštartujeme ARTESIOU, ktorá je novinkou v dennom programe.

Artesia je krajinou umenia, módy a hudby, ktorú ti prináša Vibe SPECTRA v spolupráci so 00’s ART WAVE a CryForMercy. O 13:00 sa ti otvoria brány na jej art party s live DJsetmi, výstavou umenia, fresh brandov, tetovaním a sieťotlačou priamo na mieste. Počas dňa bude vrámci Artesie prebiehať aj súťaž o Artesia Treasure, ktorej podmienky zverejníme čoskoro.

Až do 21:00 je vstup do Artesie zdarma, teda aj pre tých, ktorí nemajú lístok na Vibe Festival. Západ slnka ale neznamená koniec Artesie, no práve vtedy zažiaria jej svetlá, a bude tu pre teba naďalej celú noc v plnom prúde s party atmosférou pri vodnej hladine.

Popritom si môžeš oddýchnuť s príjemnými ľuďmi, dať si dobrý food na Moteli Kamenec a v neposlednom rade aj nakúpiť oblečenie od CryForMercy, Messed Up Kids, Plugged World, Olivera Mušinku, nechať sa tetovať od Pearl Coffin alebo ak si nastavený umelecky, čakajú na teba obrazy, prints a pod.

Pripravili sme si pre teba rôzne súťaže a prekvapenia, rozhodne Vám odporúčame navštíviť areál!

Počas oboch dní zažiješ v areáli nezabudnuteľné chvíle doplnené super ľuďmi a skvelými vizualizáciami premietanými na ledkách v celom areáli od DOM FRANKA a SAMA HAGARU. Podporené kvalitným audio systémom od spoločnosti DF SYSTEM! Tak ak si sa rozhodol, že sa k nám pridáš a zažiješ tak nadpozemský zážitok lístky nájdeš na tomto odkaze: vibefest.sk