Kapacita festivalu

Piatok

Sobota

0%
question-mark

FREE
ARTESIA

mince

Zmena
ceny

mince

Zrušené

mince

Zmena
ceny

mince

Zobrazenie
časového
lineupu

mince

Zmena
ceny

mince

Ukončenie
online predaja

100%

question-mark

FREE ARTESIA

question-mark

ZMENA CENY

question-mark

Zrušené

question-mark

ZMENA CENY

question-mark

ZOBRAZENIE ČASOVÉHO LINEUPU

question-mark

ZMENA CENY

question-mark

UKONČENIE ONLINE PREDAJA

question-mark

ZMENA CENY

question-mark

ZMENA CENY

question-mark

UKONČENIE ONLINE PREDAJA

question-mark

ZOBRAZENIE ČASOVÉHO LINEUPU & ZMENA CENYVibe Festival

Košice opäť nadobudnú vesmírny vibe. Stretneme sa 17.12 na našom známom mieste v Kunsthalle, kde zažijeme extra deň plný módy, rapu, artu. Zober friends a príď na našu planétku Ravenia Ventus spoznať nový pohľad umenia a oceň spolu s nami rôzne umelecké diela či nabitý rappový program. Chop sa šance opustiť svoj každodenný space a preniesť sa do toho nadzemného.
Informácie ohľadom piatka nájdeš TU

Dátum konania

17. 12. 2022

Miesto

Košice - Kunsthalle

Adresa

Rumanova 1, 040 01, Košice, Slovensko

Cena

-

Hodnotenie

Celkové hodnotenie

5 z 5

Ako ste s eventom celkovo spokojní

Ďalšie poznámky

Takto hodnotia event ostatní

3 z 5

Saul

Calin

Balkon aj pre nie VIP

Security

Ozvučenie

Vyriešenie situácie s Viktorom

Cena

Staff na javisku

Pozitívne hodnotím aj krásne priestory, v ktorých sa podujatie uskutočnilo a taktiež veľkým plusom bol aj balkón, na ktorý mohli ísť aj účastníci, ktorí si nezakúpili VIP lístok. Ako veľké pozitívum hodnotím aj prístup a počet ochrankárov, ktorí neustále dohľadali na bezpečnosť a poriadok. Ako veľký nedostatok vnímam ozvučenie. Veľmi to dunelo, zle sa počúvalo interpretov. Chyba ozvučenia môže spočívať aj v akustike pristoru, ale taktiež aj v zlom technickom nastavení. Ďalším negatívom je vyriešenie situácie s neprítomnosťou Viktora. S týmto súvisí aj cena podujatia. Jeden lístok stal mňa a mojich priateľov 40 €. Túto sumu sme boli ochotní zaplatiť za hlavnú hviezdu večera, ktorou bol jednoznačne Viktor a taktiež za ďalších dvoch skvelých interpretov ako Saul a Calin. Keď Viktor oznámil svoju neprítomnosť, cena 40 € za lístok za dvoch plnohodnotných interpretov mi prišla príliš. Preto by som sa snažila túto situáciu vyriešiť napríklad presunutím nejakého väčšieho mena z piatka na sobotu. No a posledným negatívom je personál, ktorý sa až príliš často vyskytoval na javisku a na interpretoch bolo vidieť značnú neistotu a nepohodlie. To, bolo najviac citeľné pri Calinovi, kedy sa na javisku pohyboval okrem staffu aj neznámy chalan s telefónom ??? a SBSkár musel viackrát zakročiť. Chápem, že ste chceli z toho vyťažiť čo najviac a urobiť čo najviac záznamov použiteľných na propagáciu vašich udalostí, ale na tomto by som do budúcnosti určite popracovala. Držím palce do budúcna!:

3 z 5

Shimmi

Astralkid

Saul

Vsetko bolo super aj ked vacsie zasoby mozno vody by nebolo zle a parada fakt nemam co vytknut osobne az na tuto jednu dolezitu vec v uzavretych priestoroch zakazat fajcenie… vzduch od 23:30 bol prakticky neznesitelny citil som sa jakeby ma zavreli do 1cm2 miestnosti a vydychovali na mna 2 kila vzduchu z IQOS, to ze predomnou hulilo joint asi 5 ludi je tiez prepal.. viem ze asi toto je neriesitelne a nemozete kontrolovat vsetkych jak male deti ci si to tam vezmu, no pokial vas nieco napadne, osobne to dost ocenim a myslim ze nebudem sam.

4 z 5

určite ochota personálu hlavne SBS veľkí borci

super atmosféra no maximálny zazito som mal len pri Calinovi

pekné pásky na vstupe

super ľudia malo konfliktov:

super aftérka

no VIP malo menej miesta hore na balkóne než Basic lístok

trošku drahší VIP lístok

niekdy až príliš silné basy

Ďakujem za tento zážitok. Určite sa ešte uvidíme dôjdem veľmi rád : bol to prvý fest v mojom živote a nesklamal ma! Ďakujem Vibe! Dávam 45 ako motiváciu, keďže 55 treba byť úplne bezchybní.

3 z 5

calin ????????

super atmosféra

pekne osvetlenie

dobrý priestor

trochu mi vadilo fotografovia a kameramani jak tam cupitali, keďže som bola v predu prišlo mi to že ich je celkom dosť

saula som veľmi nerozumela keď spieval, prišlo mi že sú silne basy a veľmi to dunelo

5 z 5

Luca Brassi

bar

Vip priestory

Šatne

rýchlosť

náramky

nič

Veľmi dobre bolo, škoda že piatok nevyšiel, brassi pre mňa dobra náhrada za sheena,a tak

3 z 5

Calin a Saul to zachránili

Luca Brassi

4 z 5

Super priestory

Pekné pásky náramky na vstupe

Super ozvučenie

Saul, Calin TOP

Šatne

Milý personál

Krásne vizuály

Nedostatok nealkavody na bare po Calinovi

Viktor aj keď za to nemôžete samozrejme

S priateľom sme boli 1. krát na Vibe a určite sme teda neboli posledný krát. Veľmi sa nám na Vibe páčilo, oceňujeme super priestory to brnenie podlahy pri basách tomu dodávalo skvelý efekt, skvelé svetlá a vizuály, výber interprétov a milý personál. Veľmi sa nám páčili pásky náramky, ktoré sme dostali na vstupe. Trochu nám bolo samozrejme ľúto, že nebol Viktor, kedže kvôli ktorému sme si aj lístky kúpili. Napriek tomu si myslíme, že Saul a Calin spravili úžsnú šou, ktorú sme si neskutočne užili! Do budúcna sa tešíme na super combo Viktor a Calin, ktoré bohužiaľ teraz nevyšlo. Možno sme trochu čakali, že ako náhradu za Viktora tam hodíte niekoho z piatku napr. Gleba a nie Lucu, ale chápeme, že to bolo narýchlo. Napriek tomu že neprišiel Viktor to bolo super! Jedno negatívum, ktoré sme postrehli po Calinovi bol na bare nedostatok čistej vody a nealka, ale kedže bol personál veľmi milý tak nám dali čisté poháriky a napúšťali sme si vodu z umývadla. Celkovo sme boli spokojní, nadšení a tešíme sa nabudúce!

5 z 5

všetko super

nič

5 z 5

ze neboli problemy s mikrofonmi tak ako v bb????

dalo sa to aj bez viktora

ako stale vibe zase popici noc , sice nebol sheen ale take nieco sa moze stat hocikedy hocikomu a uprimne nechapem ludi ktori sa k tomu postavili tak negativne alebo tych co predavali listky a myslim ze vseci co boli si to uzili . este pockam na viac info a popripade lineup ale uz sa vidim v 2023 na dalsom vibe pretoze toto je jedna z veci ktora nikdy neomrzi a neprestane byt uzasna , pochopitelne ked som hned po bb kupovala listky do kosic ✨✨???? plus tam stale necham hlasivky aj dusu , len tak dalej ste dobri v tom co robite a este na vychode je to vazne treba ❤️❤️

5 z 5

Ľudiakomunita

Vizuálna show

Dobre vybavený barrýchly

Interpreti

Priestory

Afterka

Zvuk AstralaShimmihoSaula

Jediná vec ,ktorú by som na tomto fakt úžasnom podujatí vytkol, bol zvuk AstralaShimmiho a Saula, bassy boli super a hýbalo to s nami tak, že som čakal kedy sa podpadneme ale mali mať podľa mňa vyššie mikrofóny keďže ich nebolo počuť a pri pesničkách, ktoré som nepoznal som nepočul text, či už vzadu alebo cca v strede. Inak diky pekne teším sa na ďalšie akcie.

5 z 5

Calin

Saul

Atmosféra

Efekty

Luca

5 z 5

atmosfera

nic

4 z 5

Calin

Shimmi, Astral

Saul

Vizuálna show

Organizácia

LucaBrassi

Zvuk

Celkovo Vibe bol skvelý. Veľmi mi bolo ľúto že neprišiel Viktor Sheen, lebo na neho som sa najviac tešil, ale on za to nemohol a snáď coksoor zavíta do KE. Ale nedá sa mi nevyjadrit ešte k istým detailom. Neberte to zle, ale stal som vpredu asi v druhej tretej rade, a keď mal koncert LucaBrassi tak vo som sa pozeral dookola možno 10 ludi max sa bavilo, všetci pozerali na hodinky a hovorili si kedy to už skončí a pozerali na mobil. Chápem ze narýchlo vybrať náhradu nieje vôbec ľahké, ale to až Luca sa musel zle cítiť že tak 10% sa baví na jeho koncerte. A čo sa týka zvuku, tak keď mal koncert Saul, tak pri istých pesničkách vôbec nebolo počuť o čom spieva, strašne to vpredu hučalo z tých reprakov. Nepíšem to v zlom, ale je to len môj pohľad. Inak vďaka za tento event, z aj napriek okolnostiam prebehol, teším sa na ďalší.

5 z 5

Vizuály

Atmosféra

Osvetlenie

Afterka

Rýchly vstup

Nič

Rozdelenie VIP a normal bolo veľmi dobre vymyslené, mám na mysli konkrétne že ľudia s normal lískami mali tiež vlastný balkón, a samozrejme aj vyzuáli tomu pridali ten pravý VIBE!

5 z 5

super atmosféra

osvetlenie

nič

Marketplace

Všetky produkty

Nadchádzajúce eventy

Vibe Banská Bystrica

Vibe Festival

Banská Bystrica - Ministry of Fun

4. november

Vibe Banská Bystrica

Vibe Festival

Košice - Kunsthalle

16.-17. december

SUPPORT & PARTNERS

Zavolaj nám:
+421 948 44 12 12

Napíš nám:
info@vibefest.sk
© 2023 Galaxia Vibe Spectra s.r.o. , IČO: 52364267, so sídlom v Bratislave. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obsahu bez predchádzajúceho povolenia je zakázané.